1964 yılından bu yana sıcak, samimi ortamı ve bilinen tescilli lezzetlerimizle markamızı ülkemize ve tüm dünyaya kazandırmak üzere şubelerimizle hizmetinizdeyiz.

“İsimler Taklit edilir,Lezzetler asla!”

Türkiye’de ilk ruhsalı imalathaneye sahip olan yerli fast food markası olan Marmaris Büfe 1964 işletmeleri, ürünlerini Türk Gıda Kodeksi’ne ve Et – Et Ürünleri Tebliği’ne uygun olarak 12 derecelik ortamda; veteriner ve gıda mühendisleri kontrolünde imal etmektedir.

İşletmemiz TR34 – 0246 işletme onay numarası ile hizmet vermekte ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

İşletmemiz  HACCP şartlarını sağlamış olup, TS EN ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetim Belgesi’ne , EN ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Belgesi’ne,  10002-2004 Müşteri Memnuniyeti Belgesi ve Helal Sertifikası’na sahiptir. İmalatta kullandığımız tüm ürünler %100 Dana etinden yapılmakta ve rutin olarak laboratuvar ortamında analiz ettirilmektedir. Bayilerimiz, gıda mühendislerimiz ve denetim ekibimiz tarafından denetlenmekte olup, gerek görülen durumlarda cezai yaptırımlar uygulanmaktadır.

Hedef

Marmaris Büfe işletmeleri olarak, senelerin verdiği deneyimimizle tam donanımlı, uluslararası standartlara uygun markamızı ülkemize ve tüm dünyaya kazandırmak üzere hizmetinizdeyiz. Hedefimiz ‘Marmaris Büfe 1964’ markasını yeni nesil personelimizle hak ettiği şekilde tanıtarak saygın dünya markaları arasına taşımaktır.

Dünden Bugüne Çoğalan Lezzet

Tüketici ile markamız arasında oluşan bağ 1960’lı yıllara dayanıyor. İlk olarak Taksim Cumhuriyet caddesinde açılan Marmaris Büfe, büfe kavramının bile henüz tam olarak bilinmediği zamanlarda hizmet vermeye başlamış, zamanla tiyatrodan politikaya, sinemadan iş dünyasına bir çok ünlü ismin ve farklı kesimlerden insanların uğrak mekanı olmuştur. Müdavimlerimizin çocukluktan bu yana aileleri ile birlikte geldikleri sıcak, samimi bir ortamda lezzetli sıcak sandviçler yedikleri mutlu anlar hala hatıralarında. Marmaris Büfe’yi yaşatan tüketiciler hep o samimi ortamı hatırlıyor. Bunu sürdürebilmek en büyük gayemiz.
Günümüzde Marmaris Büfe çatısı altında 50’nin üzerinde şubesi mevcuttur. Tanınmış bir Fast Food Markası olarak tescilli ürünlerimizi ve hizmet kalitemizi artık Franchising fırsatlarıyla da hizmetinize sunuyoruz.
Marmaris Büfe lezzetleri çok yakın zamanda her eve ambalajlı olarak da girmeye başlayacak. Tadımızı sevenler isterlerse zincir mağazalardan isterlerse şubelerimizden kg ile ürünlerimizi alabilecekler.

Kalite ‘Kontrol’ Altında

Türkiye’de ilk defa ruhsatlı imalathaneye sahip fast food markası olan Marmaris Büfe İşletmeleri, ürünlerini Türk Gıda Kodeksi’ne ve Et-Et ürünleri tebliğine uygun olarak 12 derecelik ortamda ve veteriner ve gıda mühendisi kontrolünde imal etmektedir. İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü TR34 – 0246 işletme onay numarası ile ve hizmek vermekte oluğ rutin olarak denetlenmektedir. TS EN ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği, En ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Belgesi’ne ve Helal Sertifikası’na sahibiz. Son olarak ISO 10002-2004 Müşteri memnuniyeti belgesini almıştır. İmalatta kullandığımız tüm ürünler, haftalık olarak, laboratuar ortamında analiz edilmektedir. Bayilerimiz, veteriner hekim ve gıda mühendisimiz önderliğinde oluşturulan bir ekiple uygunluğu denetlenmekte, gerekli hallerde cezai yaptırımlar uygulanmaktadır